top of page

קשירות, למה זה בעצם טוב?

לא מעט שואלים, את קושרת ואז מה קורה?

אז ככה... נתחיל בזה שאני לא קושרת לפי זרם קשירה מסוים, אלא משלבת בין טכניקות קשירה שונות ולכן מסווגת את הקשירות שלי קצת אחרת:

קשירה אומנותית: היא קשירה אשר מבליטה ומעצימה את היופי של הגוף הנשי או הגברי. כמעט כל אחד ואחת מהנקשרים שאני קושרת אומנותית, חשים יפים יותר ומועצמים יותר, חלק ניכר מהנקשרים אומרים לי אחר כך שהתחושה של החבלים גרמה להם לחוש בנוסף ליפים ומרהיבים גם בטוחים יותר ומשוחררים יותר. החוויה כחוויה הינה ייחודית מאוד ומשאירה תמיד טעם של עוד. כמובן, שזאת הזדמנות מדהימה לעשות גם בוק תמונות שיישאר כמזכרת לכל החיים. בסשן קשירה אומנותי אפשר לשזור אלמנטים בדסמים ואומנותיים שונים כגון שעווה, פרחים, אקססוריס ועוד...

קשירה מעשית: היא קשירה בתנוחות מסוימות אשר גורמות לנקשר תחושת חוסר אונים, הקשירה היא קשירה הדוקה אשר אי אפשר להשתחרר ממנה ומאפשרת לקושר לעשות בנקשר כרצונו. הקשירה יכולה להיות רק על הגוף או לרתק את הגוף לעצמים אחרים. במהלך זמן חוסר האונים אפשר למנוע חושים נוספים, לענות פטמות, להעניק כאב מסוגים שונים, לשלב משחקי חום וקור. לכל סוג פטיש אפשר למצוא את הקשירה הנכונה שאפשר להוסיף לסשן, תחושת חוסר האונים מאפשרת לנקשר לשחרר עקבות עוד יותר מבכל סשן אחר, העובדה שהנשלט נתון בחוסר אונים מאפשרת לו לשחרר את השליטה בצורה אבסולוטית ולהגיע לספייס עמוק וארוך יותר.

מה קורה בפועל:

לפי שיחת הכרות אנחנו מחליטים איזו מסוגי הקשירות מתאימים לשני הצדדים יותר – אומנותי או מעשי.

לפני כל סשן קשירה עם נקשר/ת חדשים, אני עורכת שיחה מקדימה אשר כוללת:

  • רקע בריאותי של הנקשר/ת: האם יש מגבלות פיזיות או בריאותיות אשר יכולות להוות בעיה, האם הוא סובל מבחילות, האם יש אפילפסיה, בעיות נשימה, בעיות לב, בעיות בשרירים או בעצבים ידועים., האם יש אזורים בגוף אשר רגישים/פגועים אשר יש לשים לב אליהם ועוד...

  • רקע וניסיון בקשירות כנקשר/ת.

  • כמו בכל סשן משחקים, כמובן שתהיה שיחה על גבולות מה אסור ומה מותר לעשות במהלך הקשירה והזמן שבו הנקשר/ת שרויים בחוסר אונים.

  • יוסבר לנקשר/ת מה הם הולכים לחוות (בגדול – אחרת מה זה שווה)

  • יוסבר מהם כללי הבטיחות שמצדם צריך לשמור.

  • תיקבע מלת ביטחון או תנועת ביטחון לפי הצורך.

לאחר השיחה נכסים לאווירה של הקשירה, בזמן שאתם במצב קשור זה או אחר מגיע החלק הפעיל של המפגש. (לדעת יותר תצטרכו לחוות)

כשמסתיימת הפעילות מתחיל תהליך הפרימה ומסתיים באפטר קר הכולל הרגעות, שתייה, חימום (לפעמים הגוף מתקרר מהיותו קשור ובפוזיציה אחת), שחרור השרירים, ושיחה מסכמת.

למה אנשים בכלל רוצים להקשר?

נתחיל בזה שזה כייף, במיוחד אם מוסיפים לזה אלמנטים של ריחוף באוויר, מעלה אנדרנלין כשזה משולב עם מוטיבים של משחקים בדסמים שונים. רבים מהנקשרים חשים שחרור עצום, אם זה פיזי (החבלים מחזיקים אתכם ולכן אין צורך בהפעלת שרירים, טיפה כמו לצוף על המים) ואם זה נפשי - שיחרור הראש ממחשבות, תחושת שחרור השליטה האולטימטיבי מביא לעילוי/שחרור נפשי. חלק מהנקשרים חשים ביטחון נפשי בזכות החבלים ויכולים להביע עצמם לעצמם יותר טוב או לשחרר רגשות עצורים.

כל אחד ואחת מוצא עצמו קצת אחרת בעקבות חוויה עם חבלים, וכמעט כל מי שהתנסה ולו פעם אחת בחוויה נכונה של קשירה המתאימה לו נשאר עם טעם של עוד בנשמתו.


פוסטים קשורים

הצג הכול

סשן

留言


הנצפים ביותר
פוסטים אחרונים
ארכיון
תגים
אין עדיין תגים.
עקוב אחרי
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page