November 15, 2019

התחלתם להתעניין בשליטה, או שסוף סוף מצאתם את הפרטנר הנכון לקשר שליטה, או שאתם זוג שרוצה להכניס שליטה לזוגיות הקיימת שלכם הנה עשרה טיפים שיעזרו לכם בדרך.

בחרו את הפרטנר הנכון – פרטנר נכון לקשר שליטה 24/7 חייב להיות מישהו שבאמת ובתמים אכפת לכם ממנו. אם לא יהיה לכם אכפת ממנו ומההתקדמות שלו בחייו ומה שטוב לו, הנשלט ירגיש זאת ולא יסמוך עליכם, דבר אשר יוביל לפגיעה, פרדה, רגשות איבה.

ידע זה כוח – הכירו לעומק את הפרטנרים הפוטנציאלים, מה החששות, מה הפחדים, מה החשקים, האהבות, דרכי מגע שונים שגורמים להם הנאה...

November 7, 2019

יש אלפי סוגים של פלוגרים וכל אחד יעניק תחושה אחרת, מרפרוף נעים ועד כאב עצום, מצריבה ועד חבטה. התחושה תלויה בכמות הרצועות / סוג החומר שממנו הן עשויות ומשקלן. ככל שיהיו יותר רצועות וככל שהן יהיו יותר רחבות ככה התחושה תהיה יותר של חבטה/מסאז'. ככל שמספר הרצועות קטן יותר או הרצועות צרות יותר ככה תחושת הצריבה תהיה חזקה יותר.

כמו שאמרנו הכל תלוי בסוג החומר או כמות הרצועות – פלוגרים מסורתיים הם עשויים מסוגים שונים של עור! עם מספר רצועות קבוע בכפילויות של 8 – פלוגר 8 רצועות, 16 רצועות, 32 רצועות ועד 40 רצ...

November 7, 2019

גברים רבים פונים אלי במתרה שאולי אוכל להכיר להם שולטת או נשלטת. התשובה שלי היא תמיד דומה, זה כמו למצוא כל בת זוג... צריך לחפש! נכון קצת יותר קשה למצוא אנשים שמתעניינים בבדס"מ כי הרוב שומרים על דיסקרטיות ובנינו כך גם אתם ...

הנה כמה טיפים על היכן כן אפשר להכיר אנשים שכן מתעניינים בשליטה.

ברשת

אתרי הכרויות: יש את אתר הכלוב ואתר דומדומינה שהם שניהם אתרי הכרויות ייעודיים בעברית, כמו כן יש גם את פטלייף אתר

בין לאומי שיש בו לא מעט ישראלים. כמו כן כמעט בכל אתר הכרויות למיניות היום יש גם קטגוריות לבדס"מ פשו...

October 22, 2019

מקל שבקצה שלו יש תוספת עור או גומי, מעולה למתחילים, קל מאוד לתפעול, המכה שלו היא בעוצמה יחסית קלה עד בינונית (תלוי בנותן). יש סוגים שונים של קרופים אבל כולם מבוססים על אותו העיקרון. עם הקרופ אפשר לשחק בדרכים שונות ועל רוב איברי הגוף. מומלץ לשימוש באזורים : ישבן, ירכיים פנימיות, אזורים אינטימיים.

התחושה שקרופ יוצרת תלויה עם איזה חלק של השוט פוגעים בגוף, עם פוגעים עם אזור המקל אז התחושה היא דומה לקיין אך עמומה יותר כלומר צריבה/עקיצה. אם פוגעים עם העור/גומי אז התחושה דומה לספנקר כלומר התחושה היא יות...

October 15, 2019

מומיפיקציה

תהליך שהפרעונים הקדמונים ייצרו על מנת לשמר את גופות המתים המלכותיים במחשבה על שימור הגופה לחיי נצח בעולם הבא. התהליך כלל מריחת שמנים וחומרים שונים על הגופה ואחריה עטיפה מלאה של הגופה בתכריכים.

מומיפיקציה ובדס"מ

יושב תחת המטריה של בונדג' – קשירות וחוסר אונים. נחשבת לפעילות אקסטרימית ולא למתחילים. הרעיון הוא עטיפה של הסב בצורה כזאת אשר תשאיר אותו חסר יכולת תזוזה של אותו אזור.

יש דרכים וצורות שונות לעשות זאת כל אחד בוחר בדרך שלו אבל הם מתחלקים לשלוש דרגות מומיפיקציה:

מומיפיקציה אזורית – בו נע...

October 13, 2019

בסטינאדו (אירופה)  או פלאקה (מזרח תיכון) -  היא אומנות עינויי כפות הרגלים, סגנון ענישה זה מוזכר עוד בתנ"ך, אצל הסינים יש אזכורים אליו מהמאה ה7 ובאירופה מהמאה ה14. בכל אזור קוראים לזה אחרת אבל אצל כולם מדובר על הלקאה אחידה ומתונה של קשת כפות הרגלים עם קיין, פלוגר, קרופ או חגורה.

יש כמה פוזיציות מסורתיות לבסטינאדו אבל עקרונית כל תנוחה אשר מגלה את כפות הרגלים יחפות יכולה להתאים. הפוזיציות המסורתיות הן:

  • על 4 כאשר כפות הרגליים מורמות באוויר.

  • שכיבה על הבטן.

  • ישיבה על כיסא עם הרמת רגליי...

October 3, 2019

עוד שנייה מגיע ערב ראש השנה, לרוב יש ארוחת חג עם משפחה או חברים והדבר הקל זה בעצם לשחרר שליטה לאותו הערב לחזור למקום הוונילי.
סיריוסלי????? למה? למה לא להפוך דווקא את המאורע הזה לסשן בלתי נשכח ומאתגר במיוחד!

האתגר : שאף אחד מהסובבים ירגיש שבעצם מתנהל סשן תחת אפם.
רעיונות להתנהלות למארחים ומתארחים לחוד - נכתב לראש שנה אבל מתאים לכל אירוע וונילי שדורש קצת עניין. 

למארחים:
- כמובן שהצד הנשלט ידאג לסדר את הבית והשולחן בערום, אם הוא המבשל גם יבשל בערום בזמן שהצד השולט, יחלק הוראות מדויקות ויעמוד על דיו...

September 19, 2019

כולנו מסתמכים על החושים שלנו, אנחנו לומדים להסתמך עליהם, כשאחד או יותר מהם נלקחים מאיתנו זה יוצר בלבול, בהלה, וסוג של חוסר אונים אבל גם מאפשר לחושים האחרים להתחדד, לראש להתפקס, זאת תחושה מדהימה כאשר היא מגיעה לזמנים קצרים ובסשן זה יכול להעיף לגבהים חדשים.

הנה רעיון לסשן שמשלב כמה חושים שונים.

לפני הסשן:

  1. מדברים על מה פחות או יותר הולך להיות בסשן ומה הוא יכלול (כן או לא מיני, גבולות לסשן הספציפי הזה, אם יש חושים מסוימים שמעדיפים שלא יגעו בהם למשל בלי ריסון ידיים או שמיעה ממליצה גם לומר מה יהיו הד...

September 12, 2019

מי לא אוהב עונשים 😊 לתת עונשים, לקבל עונשים, זה הבסיס לכל קשר שליטה באשר הוא. אבל... מתי יודעים איזה עונש מתאים לאותה העברה? איך מונעים מעונש להפוך להנאה של הצד השני. איך יודעים מתי להעניש בלי שהכעס ישפיע על השליטה בענישה?

כמה נקודות שחשוב לקחת בחשבון בהקשר לענישה.

  1. יש להקפיד שהנשלט יודע ומקבל את העונש במודעות מלאה על מה הוא נענש – אם הוא לא יידע על מה הוא נענש אין מטרה לעונש ולאפשר לנענש לומר למה זה קרה ואיך היה אפשר לעשות זאת אחרת.

  2. אין להעניש מתוך כעס או פגיעה אישית באגו של הצד השולט. י...

September 1, 2019

חזרה לבית הספר זה אירוע מכונן אצל אנשים רבים במיוחד אצל ההורים לילדים הקטנים. כשהחופש של הילדים נגמר, מתחיל החופש של ההורים ואיך אצלנו אומרים... Work hard and play harder!

הנה רעיון איך לחגוג כהלכה את תחילת שנת הלימודים

סשן מורה ותלמידה או מורה ותלמיד (נכתב על שולט ונשלטת אבל נכון גם לשולטת ונשלט) :

שלב ההכנה:

  • אומרים לנשלטת מראש להגיע ליום לימודים (ומה ללבוש לבחירת השולט)

  • לתת לתלמידה שיעורי בית שהיא תאלץ להכין לפני השיעור – לכתוב משהו על עצמה בתהליך שליטה, לכתוב משהו על איך היא רואה את הקשר...

Please reload

חם מהכיבשן