להיות נשלטת - יהלום בלאק

September 11, 2018

להיות נשלטת בעיני
זה להיכנס למצב תודעתי אחר ממה שהיא בחיי היום יום שלה. זה להפריד ולעשות פאזה שלמה בראש. זה לא פשוט להיות נשלטת. צריך בהחלט להיות אשה חזקה. אני אישית מחוברת לצד הנשלט שבי. לא. זה לא אומר שאני חלשה. קשה מאד להסביר מערכת יחסים בין שולט לנשלטת יש בה המון רבדים, עומק, אינטימיות ועוצמות שאין בסוג אחר של יחסים. זה דורש כמובן פתיחות, כנות, ביטחון, אמון, תקשורת ויכולת לשוחח על הכל מהכל.
השולט הוא המוביל, מעצים ומורה דרך.

להיות נשלטת זה אומר שיש בתוכה צורך. צורך עצום לענג אותך, לגרום לך להרגיש נינוח, מסופק, גאה. מכאן היא שואבת את האושר שלה, השלווה שלה, השקט שלה. בתמורה אתה מעניק את החלק שלך. מעניק לה כאב, עונג, חום, אהבה. אתה פשוט שם. מקבל, מכיל, קשוב, מבין. הנוכחות שלך חשובה. היא מלווה אותה תמיד גם כשאתה רחוק יש חוט כזה שמחבר ונמתח. כך היא יותר נותנת, כך היא יותר מתמסרת. כך היא יותר קרובה אליך. והיא עושה הכל מרצון, מהיותה מי שהיא - נשלטת. ובסופו של יום להרגיש שהיא שייכת לך. היא מתמסרת לענוג שלך, הידיעה שמה שהיא עושה, עושה לך טוב. וממנה היא שואבת את העונג שלה. אתה נותן והיא נותנת כל אחד את מה שהוא מביא איתו. חיבור כזה הוא יקר מציאות. בגרות נפשית היא מצרך חיוני והכרחי לפני שנכנסים למערכת כזו מ 2 הצדדים. ההוראות, הפקודות זה נחמד לנקודה מסויימת בסשן אבל השליטה היא שהנשלטת בוחרת מרצון לעשות את זה עבורך.

בנוסף להיותה כל מי שהיא, בתוך האשה עצמה נמצאת גם הנשלטת. זה חלק בלתי נפרד ממה שהיא בתור אשה. בסופו של יום - השולט צריך שהנשלטת תהנה ותבחר כל יום מחדש בקשר איתו, ולהיפך.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

הנצפים ביותר

למי יש פוטנציאל להיות נשלט טוב

January 22, 2020

1/10
Please reload

פוסטים אחרונים
Please reload

ארכיון